Nahrávám...

Proč gravírovat u nás?

  • Nepřeprodáváme zboží, vše gravírujeme přímo u nás a rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům
  • Naše firma působí na trhu déle než 30 let a od roku 2007 jsme pouze rozšířili naši činnost o  a gravírování pomocí frézy
  • Denně systematicky vyřizujeme objednávky na gravírování, tudíž klademe důraz na kvalitu, preciznost a včasnost vyřízení objednávky.

Co je gravírování laserem?

Náš laserový stroj LS 100 umožňuje gravírovat materiály jako je dřevo, plexisklo, plast, papír, kůže, eloxovaný hliník a pomocí speciálního přípravku lze gravírovat i některé kovy).

Pomocí tohoto laseru jsme schopni vyřezávat některé materiály do různých tvarů, například vyřezávat laserem písmena, piktogramy,  obrázky.

Co je gravírování pomocí frézy?

V našem strojovém parku se nachází gravírovací stroj, pomocí něhož jsme schopni rýt do různých materiálů (mosazi, hliníku, plastu a další) pomocí frézy. Text či obrázek poté vybarvujeme dvousložkovou barvou dle přání zákazníka. Frézu lze také nahradit diamantovým hrotem, kterým je možno rýt velmi jemné texty a obrázky do jakéhokoli předmětu, který si zákazník sám přinese, nebo který je v naší nabídce. (nerez, mosaz, zlato, stříbro, eloxovaný hliník, plast…).

Přihlášení

vytvořit účet