Nahrávám...

Vážení zákazníci, objednávky objednané přes náš e-shop www.svet-gravirovani.cz do 12.12.2018 (včetně) budou vyřízeny a odeslány nejpozději do 18.12.2018., nebo si je bude možné vyzvednout až do 23.12.2018 v kamenné prodejně Zámečnictví Pečený v Liberci.
Objednávky přijímáme i v kamenné prodejně a dodání do Vánoc zatím stíháme, termín vyzvednutí vám sdělíme na prodejně při přijmu zakázky.

Vánoční otevírací doba kamenné prodejny je
PO-PÁ 8-17
SO 15.12.2018 9-12
SO 22.12.2018 a NE 23.12.2018 9-12
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaše objednávky.
www.svet-gravirovani.cz

Proč gravírovat u nás?

  • Nepřeprodáváme zboží, vše gravírujeme přímo u nás a rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům
  • Naše firma působí na trhu déle než 30 let a od roku 2007 jsme pouze rozšířili naši činnost o  a gravírování pomocí frézy
  • Denně systematicky vyřizujeme objednávky na gravírování, tudíž klademe důraz na kvalitu, preciznost a včasnost vyřízení objednávky.

Co je gravírování laserem?

Náš laserový stroj LS 100 umožňuje gravírovat materiály jako je dřevo, plexisklo, plast, papír, kůže, eloxovaný hliník a pomocí speciálního přípravku lze gravírovat i některé kovy).

Pomocí tohoto laseru jsme schopni vyřezávat některé materiály do různých tvarů, například vyřezávat laserem písmena, piktogramy,  obrázky.

Co je gravírování pomocí frézy?

V našem strojovém parku se nachází gravírovací stroj, pomocí něhož jsme schopni rýt do různých materiálů (mosazi, hliníku, plastu a další) pomocí frézy. Text či obrázek poté vybarvujeme dvousložkovou barvou dle přání zákazníka. Frézu lze také nahradit diamantovým hrotem, kterým je možno rýt velmi jemné texty a obrázky do jakéhokoli předmětu, který si zákazník sám přinese, nebo který je v naší nabídce. (nerez, mosaz, zlato, stříbro, eloxovaný hliník, plast…).

Přihlášení

vytvořit účet